Poster Gallerix Behind The BackStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:
Utfallande

Behind The Back
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster från kategorin mode och fotokonst med ett fotografi på en man som gömmer en cigarett bakom ryggen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode och fotokonst med ett fotografi på en man som gömmer en cigarett bakom ryggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5502-30x40 |
| Utförande | Utfallande |
| Storlek | 30x40 cm |
| Format | Stående |
| Motiv | Behind The Back |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |


