Poster Gallerix Boats On The Uji CanalStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Boats On The Uji Canal
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på en båt på The Uji Canal i Japan.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4666-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Boats On The Uji Canal |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |



