Poster Gallerix Bob Dylan No2Storlek: 21x30 cm
149 kr
115 krSpara 23 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Bob Dylan No2
Storlek: 21x30 cm
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske musikern Bob Dylan år 1965. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske musikern Bob Dylan år 1965. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4589-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Bob Dylan No2 |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


