Poster Gallerix Boho Dried In Nature No1Storlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj28 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Boho Dried In Nature No1
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Affisch från kategorin natur med ett fotografi på torkade växter i vackra färger som svajar i vinden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch från kategorin natur med ett fotografi på torkade växter i vackra färger som svajar i vinden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5327-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Boho Dried In Nature No1 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


