Poster Gallerix Boho Dried In Nature No3Storlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj40 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Boho Dried In Nature No3
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på en torkad växt mot en ljus, nästan vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5314-21x30 |
| Motiv | Boho Dried In Nature No3 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |



