Poster Gallerix Boho Dried In Nature No3Storlek: 100x70 cm
429 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Boho Dried In Nature No3
Storlek: 100x70 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på en torkad växt mot en ljus, nästan vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5314-70x100 |
| Motiv | Boho Dried In Nature No3 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |



