Poster Gallerix Clint Eastwood Sondra LockeStorlek: 30x40 cm
229 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Clint Eastwood Sondra Locke
Storlek: 30x40 cm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett fotografi på Clint Eastwood och Sondra Locke i filmen The Gauntlet från 1977. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett fotografi på Clint Eastwood och Sondra Locke i filmen The Gauntlet från 1977. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4579-30x40 |
| Motiv | Clint Eastwood Sondra Locke |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


