Poster Gallerix Clint EastwoodStorlek: 21x30 cm
149 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Clint Eastwood
Storlek: 21x30 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med svartvitt fotografi på Clint Eastwood från filmen The Outlaw Josey Wales från år 1976. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med svartvitt fotografi på Clint Eastwood från filmen The Outlaw Josey Wales från år 1976. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4590-21x30 |
| Motiv | Clint Eastwood |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


