Poster Gallerix Cloud Study Early Morning By John ConstableStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Cloud Study Early Morning By John Constable
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Cloud Study, Early Morning, Looking East from Hampstead" av den engelske konstnären John Constable från år 1821.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Cloud Study, Early Morning, Looking East from Hampstead" av den engelske konstnären John Constable från år 1821.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4909-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cloud Study Early Morning By John Constable |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


