Poster Gallerix Contemporary Art No2
fr.119 kr
Välj variant

Contemporary Art No2
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin abstrakt och illustrationer från serien "Contemporary Art". Affischen har en illustration av abstrakta geometriska objekt i vit färg mot en mörkt beige bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin abstrakt och illustrationer från serien "Contemporary Art". Affischen har en illustration av abstrakta geometriska objekt i vit färg mot en mörkt beige bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Contemporary Art No2 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

