Poster Gallerix Disappearing Into The FogStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Disappearing Into The Fog
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en illustration i vackra färger av en man som försvinner in i dimman.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration i vackra färger av en man som försvinner in i dimman.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5180-50x70 |
| Motiv | Disappearing Into The Fog |
| Storlek | 50x70 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


