Poster Gallerix Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin ChurchStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj4 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin Church
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Drawing, Clouds, Hudson Valley, New York, July 1866" av den amerikanske konstnären Frederic Edwin Church från år 1866.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Drawing, Clouds, Hudson Valley, New York, July 1866" av den amerikanske konstnären Frederic Edwin Church från år 1866.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4993-30x40 |
| Motiv | Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin Church |
| Storlek | 30x40 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


