Poster Gallerix Dreams Come TrueStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Dreams Come True
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4899-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dreams Come True |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


