Poster Gallerix Early Spring In The Tatras By Nandor KatonaStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj26 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Early Spring In The Tatras By Nandor Katona
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Early Spring In The Tatras" av den ungerske konstnären Nandor Katona från år 1910.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Early Spring In The Tatras" av den ungerske konstnären Nandor Katona från år 1910.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4834-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Early Spring In The Tatras By Nandor Katona |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |


