Poster Gallerix Earthly Paradise By Hans Bocksberger der AltereStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj41 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Earthly Paradise By Hans Bocksberger der Altere
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med den otroligt detaljrika målningen "Le paradis terrestre" från 1500-talet av Hans Bocksberger den äldre. Bocksberger var en konstnär från Österrike som var verksam under Renässansen. Motivet avbildar en scen från det Gamla Testamentet med gud, Adam och Eva, änglar och en rik natur med olika växter och djur.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med den otroligt detaljrika målningen "Le paradis terrestre" från 1500-talet av Hans Bocksberger den äldre. Bocksberger var en konstnär från Österrike som var verksam under Renässansen. Motivet avbildar en scen från det Gamla Testamentet med gud, Adam och Eva, änglar och en rik natur med olika växter och djur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4733-70x100 |
| Motiv | Earthly Paradise By Hans Bocksberger der Altere |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |


