Poster Gallerix Espresso Martini CocktailStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

Espresso Martini Cocktail
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5142-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Espresso Martini Cocktail |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |

