Poster Gallerix Field of Oats Near Vejby By P. C. SkovgaardStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Field of Oats Near Vejby" av den danske konstnären Peter Christian Thamsen Skovgaard från år 1843.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Field of Oats Near Vejby" av den danske konstnären Peter Christian Thamsen Skovgaard från år 1843.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4906-21x30 |
| Motiv | Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |


