Poster Gallerix Flower VaseStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Flower Vase
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster i dova, balanserade färger med ett fotografi på en stor kruka med blommor i en vacker miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4653-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Flower Vase |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |



