Poster Gallerix Four Leaf Clovers LuckStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Four Leaf Clovers Luck
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en blomkruka med en växt av fyrklöver. Illustrationen symboliserar tur.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en blomkruka med en växt av fyrklöver. Illustrationen symboliserar tur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5195-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Four Leaf Clovers Luck |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


