Poster Gallerix Galerie Boheme No3Storlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40

Galerie Boheme No3
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Abstrakt poster med illustration i svart av en blomma med blad mot en gultonad bakgrund. Affisch nummer 3 av 4 i serien "Galerie Bohème".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med illustration i svart av en blomma med blad mot en gultonad bakgrund. Affisch nummer 3 av 4 i serien "Galerie Bohème".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4645-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Galerie Boheme No3 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

