Poster Gallerix Geometric Shapes No2Storlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Geometric Shapes No2
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med olika objekt i geometriska former mot en ljust brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4599-70x100 |
| Motiv | Geometric Shapes No2 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |



