Poster Gallerix Gin Tonic CocktailStorlek: 50x70 cm
Rek. pris 295 kr
205 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70

Gin Tonic Cocktail
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Gin & Tonic" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Gin & Tonic" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5141-50x70 |
| Motiv | Gin Tonic Cocktail |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |

