Poster Gallerix Hello HelloStorlek: 21x30 cm
95 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Hello Hello
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster till barn och barnrummet med texten "Hello Hello" skriver i flera olika färger mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barn och barnrummet med texten "Hello Hello" skriver i flera olika färger mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5149-21x30 |
| Motiv | Hello Hello |
| Storlek | 21x30 cm |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |


