Poster Gallerix Herbststimmung Am Untersee By Christian Landenberger
fr.119 kr
Välj variant

Herbststimmung Am Untersee By Christian Landenberger
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Herbststimmung Am Untersee" av den tyske konstnären Christian Adam Landenberger från år 1909.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Herbststimmung Am Untersee" av den tyske konstnären Christian Adam Landenberger från år 1909.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Herbststimmung Am Untersee By Christian Landenberger |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


