Poster Gallerix Horse And Carriage In SnowStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Horse And Carriage In Snow
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och konst med en målning av en häst med vagn i ett vackert vinterlandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och konst med en målning av en häst med vagn i ett vackert vinterlandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4876-50x70 |
| Motiv | Horse And Carriage In Snow |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


