Poster Gallerix Les Paradis No3Storlek: 100x70 cm
429 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100

Les Paradis No3
Storlek: 100x70 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med en målning i vackra färger. Det abstrakta motivet har en vit inramning.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4642-70x100 |
| Storlek | 70x100 cm |
| Motiv | Les Paradis No3 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |


