Poster Gallerix Lighthouse TowerStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Lighthouse Tower
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5339-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Lighthouse Tower |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |


