Poster Gallerix Little AppleStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Little Apple
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster till barnrummet med en illustration av ett äpple i dämpade färger med ett gulligt litet ansikte.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en illustration av ett äpple i dämpade färger med ett gulligt litet ansikte.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5021-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Little Apple |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


