Poster Gallerix Loaded Dog
fr.119 kr
Välj variant

Loaded Dog
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund och lyxvarumärket Dior. En av våra bästsäljare och mest populära posters.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Snygg svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund och lyxvarumärket Dior. En av våra bästsäljare och mest populära posters.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Loaded Dog |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


