Poster Gallerix Minimalistic Position No1Storlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Minimalistic Position No1
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med en minimalistisk illustration i svart färg och vackra beige nyanser.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5567-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Minimalistic Position No1 |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


