Poster Gallerix Misty MorningStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Misty Morning
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett vackert landskap med träd som speglar sig i en sjö som är insvept i dimma.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett vackert landskap med träd som speglar sig i en sjö som är insvept i dimma.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4661-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Misty Morning |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


