Poster Gallerix Modern Architecture BuildingStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Modern Architecture Building
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en illustration av moderna byggnader med vacker arkitektur och dova färger.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av moderna byggnader med vacker arkitektur och dova färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5179-21x30 |
| Motiv | Modern Architecture Building |
| Storlek | 21x30 cm |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |


