Poster Gallerix More Than VisibleStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

More Than Visible
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en illustration av ett isberg och en dykare. Illustrationen symboliserar att en uppgift ofta kan vara större än vad som syns vid en första anblick.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av ett isberg och en dykare. Illustrationen symboliserar att en uppgift ofta kan vara större än vad som syns vid en första anblick.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5172-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | More Than Visible |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |


