Poster Gallerix Morgen By Thomas Leitner
fr.119 kr
Välj variant

Morgen By Thomas Leitner
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Morgen" av den prisbelönte österrikiske konstnären Thomas Leitner från år 1907. Leitner, född år 1876, är känd för sina vackra landskapsmålningar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Morgen" av den prisbelönte österrikiske konstnären Thomas Leitner från år 1907. Leitner, född år 1876, är känd för sina vackra landskapsmålningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Morgen By Thomas Leitner |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


