Poster Gallerix Mosque In CasablancaStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Mosque In Casablanca
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin städer och arkitektur med en vacker bild på en entré till en moské i Casablanca i Marocko.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin städer och arkitektur med en vacker bild på en entré till en moské i Casablanca i Marocko.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4652-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Mosque In Casablanca |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


