Poster Gallerix Old Fashioned CocktailStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
70x100

Old Fashioned Cocktail
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Old Fashioned" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Old Fashioned" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5139-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Old Fashioned Cocktail |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

