Poster Gallerix Old Wooden Wind MillStorlek: 21x30 cm
119 kr
Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Old Wooden Wind Mill
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på en gammal väderkvarn av trä i ett öppet landskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5341-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Old Wooden Wind Mill |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |



