Poster Gallerix Olympia From The Journey To Greece By Jan CiąglińskiStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Olympia From The Journey To Greece By Jan Ciągliński
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Olympia. From The Journey To Greece" av den polske konstnären Jan Ciągliński från år 1905.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Olympia. From The Journey To Greece" av den polske konstnären Jan Ciągliński från år 1905.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4935-30x40 |
| Motiv | Olympia From The Journey To Greece By Jan Ciągliński |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40 cm |


