Poster Gallerix Opstilling Med Gule Blomster By Immanuel Ibsen
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj10 tim kvar!
Välj variant

Opstilling Med Gule Blomster By Immanuel Ibsen
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Opstilling Med Gule Blomster" av den norske konstnären Immanuel Ibsen från år 1940.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Opstilling Med Gule Blomster" av den norske konstnären Immanuel Ibsen från år 1940.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Opstilling Med Gule Blomster By Immanuel Ibsen |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


