Poster Gallerix Paradise Palm TreesStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Paradise Palm Trees
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4668-30x40 |
| Motiv | Paradise Palm Trees |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


