Poster Gallerix Paradise Palm TreesStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Paradise Palm Trees
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4668-50x70 |
| Motiv | Paradise Palm Trees |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 50x70 cm |


