Poster Gallerix Picasso Le TaureauStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40

Picasso Le Taureau
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Le Taureau" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Le Taureau" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5536-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picasso Le Taureau |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

