Poster Gallerix Picssso Lithographie No4Storlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj33 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
70x100

Picssso Lithographie No4
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No4" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No4" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5541-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picssso Lithographie No4 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |

