Poster Gallerix Pillars With Wisteria Flower-RoofStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Pillars With Wisteria Flower-Roof
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett fotografi på pelare som är insvepta bland vackra blommor i trädgårdsmiljö med havet i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett fotografi på pelare som är insvepta bland vackra blommor i trädgårdsmiljö med havet i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4700-70x100 |
| Storlek | 70x100 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Pillars With Wisteria Flower-Roof |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |


