Poster Gallerix Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille PissarroStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj5 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille Pissarro
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Place Du Thtre Franais, Paris Rain" av den dansk-franske konstnären Camille Pissarro från år 1898.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Place Du Thtre Franais, Paris Rain" av den dansk-franske konstnären Camille Pissarro från år 1898.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4955-21x30 |
| Motiv | Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille Pissarro |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


