Poster Gallerix Prada MilanoStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanj20 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Prada Milano
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en vacker och upplyst byggnad och lyxvarumärket Prada Milano.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en vacker och upplyst byggnad och lyxvarumärket Prada Milano.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5285-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Prada Milano |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


