Poster Gallerix Rebel TwentyfoursevenStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanj41 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Rebel Twentyfourseven
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5042-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Rebel Twentyfourseven |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


