Poster Gallerix Rebel TwentyfoursevenStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Rebel Twentyfourseven
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5042-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Rebel Twentyfourseven |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


