Poster Gallerix Regenstimmung Über Igls By Anton HlávacekStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Regenstimmung Über Igls By Anton Hlávacek
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Regenstimmung Über Igls" av den österrikiske konstnären Anton Hlávacek från år 1926.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Regenstimmung Über Igls" av den österrikiske konstnären Anton Hlávacek från år 1926.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5004-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Regenstimmung Über Igls By Anton Hlávacek |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |


