Poster Gallerix Robert Downey JrStorlek: 50x70 cm
349 kr
239 krSpara 32 %Kampanj44 tim kvar!
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Robert Downey Jr
Storlek: 50x70 cm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4596-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Robert Downey Jr |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


